Насіння марихуани від магазину Cannabia

Hollands Hope

https://cannabia.com.ua/upload_cat/normal/130_3.jpg

200UAHгрн. за одне насіння. ✓ в наявності

1 - 2м. 15-20% 100-1000 г. с растения Индика доминантный 8-9 недель Солодкий

Опис Hollands Hope

Hollands Hope - это известный сорт конопли для выращивания на открытом воздухе

Hollands Hope - це прекрасний сорт один з перших, який був повністю акліматизований і вирощений на відкритому повітрі в Голландії з початку 1980-х років.
Голландська Надія показав неймовірну стійкість до шкідників, це дуже витривалий і високоврожайний сорт марихуани, який можна буде зібрати в кінці вересня через 8 тижнів зростання.
Цей сорт марихуани не вимагає взагалі не якогось уваги, і буде прекрасно рости в наших широтах. Рослини, як правило, 1-2 м заввишки, це високоврожайний сорт індика до цього знищує ефектом, кращий сорт марихуани. Рослини можуть давати від 100 до 1000 г на кущ в залежності від умов вирощування, і досвіду коноплярів-гровера. Шишки Голландської Надії зазвичай досягають 50 см в довжину і у цього сорту дуже маленькі листя.
Hollands Hope є надійним, найкращим і високо продуктивним каннабісом для вирощування на відкритому повітрі, дим рослини дуже приємний, і дуже солодкий, а вплив диму-ефект неймовірно важкий і сильний, дуже густий і стійкий дим, який оцінять як початківці курець канабісу, так і досвідчений. Ефект диму триває кілька годин, прихід настає хвилями. В умілих і досвідчених руках цей сорт канабісу перетворюється на дуже великий і багато-урожайний кущ.
Рекомендація для коноплярів, цей сорт ідеальний для вирощування в грунті, на відкритому повітрі.

Відгуків - 1
  1. Cannabia User
    Леха

    Спасибо за хорошее обслуживание. Заказывал этот сорт в прошлом году, все отлично, отличный насыщенный аромат, с плотным накуром. А за бонусы отдельный респект.

Залиште свій відгук про “Hollands Hope”
Ваш e-mail не публікується. Обов'язкові поля позначені *