Насіння марихуани від магазину Cannabia

Auto Opium

https://cannabia.com.ua/upload_cat/normal/79_0.jpg

180UAHгрн. за одне насіння. ✓ в наявності

150 см. 28 - 29 % 1000 г /м2 Indica/Sativa/Ruderalis 60 - 63 дня Тропічний Ягоди

Опис Auto Opium

Купить семена конопли в Украине Auto Opium со вкусом экзотических фруктов почтой! Покупай семена каннабиса лучших сортов – звони сейчас. В нашем магазине просто купить семена марихуанны

Auto Opium - являє собою один з найкращих фемінізованих а також автофлуоресцентних сортів який поповнює число найсильніших і найбільш врожайних індікадомінантов, існуючих в нинішній час. В основному генетично це 50% Sativa, 50% Indica. Опіум дійсно дуже важкий через великий вміст ТГК - 28-29%. На листі є блискучі кристалики. Відрізняють Опіум його помаранчеві трихоми, за рахунок яких він має вельми екзотичний вид. Багато хто віддає перевагу насіння конопель Auto Opium так як його можна вирощувати в найсуворіших і складних умовах, незалежно від того, вулиця, теплиця або приміщення. Однак врожайність буде набагато більше, якщо ви будете вирощувати його в умовах вулиці.

В основному рослини досягають 1,4 метра у висоту. Indoors Opium в основному його врожайність 1000 г / м2, а у відкритому грунті - 300 грам з однієї рослини. Сорт не примхливий і рекомендується новачкам. Чи не забагато листя, в основному це смолисті соковиті шишки. Даний сорт стійкий до спеки, цвілі а також всім дрібним шкідників. Переважає сильним ягідним запахом і смаком екзотичних фруктів. Знімає втому, головний біль а також багато інших больові симптоми, стимулює вашу розумову і творчу діяльність.

Відгуків - 5
 1. Cannabia User
  Палач

  Хорошее зерно, спасибо пацаны!

 2. Cannabia User
  Аркадий

  Очень сильный продукт!! Я в плесень превратился.))

 3. Cannabia User
  BigBob

  Вырастив и попробовав на вкус решил поделиться результатом. Очень вкусный и убойный дуст. Ложит с одного колпачка, но, заявленных 29% ТГК там нет, в моем случае скажу так, в гроубоксе растил, ухаживал как полагается, 25% ТГК думаю есть.

 4. Cannabia User
  Фарид

  Вкусный ганж спасиба

 5. Cannabia User
  Вальдемарр

  Название говорит само за себя, благодарю за шикарные семки

Залиште свій відгук про “Auto Opium”
Ваш e-mail не публікується. Обов'язкові поля позначені *