Насіння марихуани від магазину Cannabia

Auto Haze

https://cannabia.com.ua/upload_cat/normal/132_0.jpg

130UAHгрн. за одне насіння. ✓ в наявності

>17% 100-150г. Sativa 75-85дней Haze x Lowryder Деревний Пряний Цитрусовий

Опис Auto Haze

Откройте для себя его мощный эффект Auto Haze

Cорт марихуани Auto Haze - це гібрид схрещування Haze з Lowryder, завдяки якому було досягнуто те, що любителі цих сортів можуть вирощувати їх, не чекаючи так довго і з більшою обачністю, ніж в їх фемінізована і регулярної версії Haze.Любителям марихуани везе так як купити насіння конопель можна в нашому інтернет магазині Cannabia Seeds. Це дуже легкий сорт, рекомендований для будь-якої людини і простий у вирощуванні, хоча він завжди віддає перевагу помірний клімат.
Auto Haze також дуже стійкий до цвілі і шкідників, цей елітний сорт канабісу ви можете купити у нас на сайті, а також і інші не менш добре насіння марихуани. Великий розмір і сильний запах, рекомендується для вирощування на відкритому повітрі. Ми рекомендуємо використовувати поживні речовини і добрива під час цвітіння. Використання горщиків обсягом понад 10 літрів і без пересадки.

Відкрийте для себе потужний ефект Auto Haze

Це фантастична різновид, яка володіє потужним і тривалим психоактивних ефектом, стимулює розум і викликає приємні відчуття, ідеально підходить для підняття настрою і відпочинку. Його ефект дуже церебральний, що бадьорить і енергійний.

Який його аромат і смак при вживанні?

Цей сорт марихуани володіє потужним ароматом, м'яким приємним смаком, з цитрусовими, деревними і пряними нотами - справжня насолода, якого очікують безумовні прихильники цих елітних сортів. Auto Haze в оптимальних умовах вирощування становить 75-85 повних днів. Дуже мало часу в порівнянні з рясним якісним урожаєм. При кожному зборі врожаю Після зрізання і повної сушки ви отримаєте від 100 до 150г. шишок вищої якості c кожної рослини.

Залиште свій відгук про “Auto Haze”
Ваш e-mail не публікується. Обов'язкові поля позначені *