Насіння марихуани від магазину Cannabia

Законодавство

Шановні відвідувачі!


Перед оформленням замовлення, ми рекомендуємо ознайомитися з переліком законів своєї країни, регулюють культивування рослин.


Насіння конопель не відносяться до наркотичних речовин, оскільки не містять ТГК і можуть вільно купуватися у всіх країнах СНД.


Указ Міністерством охорони здоров'я України №188 від 01.08.2000 р.


Згідно з цим указом до наркотичних засобів відносяться:


Канабіс - цілі або різного ступеня подрібнення будь-які частини рослини роду коноплі або їх суміші (за винятком зрілих насіння) незалежно від того, піддавались вони екстракції, деструкції, гниттю чи враженню пліснявою.


Смола канабісу - суміш виділення смоли, пилку чи частин рослин містять ТГК.


Екстракти каннабісу (настоянки) кошти отримані з будь-яких видів і сортів конопель шляхом екстракції і містить ТГК.Кодексу адміністративних правопорушень України


Стаття 162-2 Незаконний посів або незаконне вирощування конопель


Незаконний посів або незаконне вирощування конопель у кількості до 10 рослин тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі від 18 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно вирощених рослин.


Кримінально-правове поняття "посів" означає незаконне внесення у відкритий або тимчасовий (закритий) ґрунт насіння конопель, а також висаджування у відкритий ґрунт придбаної, тобто вирощеної іншою особою, розсади цих рослин.


Способи і засоби, при цьому використані значення не мають. Посів може бути здійснений у будь-якому місці: на присадибній ділянці, пустирі, полях державних і колективних господарств і т. п..


Поняття "вирощування" охоплює різні роботи з догляду за посівами (засіяної площею) і наркомісткими рослинами, культивування яких карається у кримінально-правовому порядку (обробка, боротьба з шкідниками, підживлення добривами, поливання, у т.ч. догляд за розсадою в закритому ґрунті).


Стаття 44 Незаконне виробництво, придбання, перевезення, зберігання, пересилання наркотичних засобів або психотропних речовин без мети збуту в невеликих кількостях


Незаконне виробництво, придбання, перевезення, зберігання, пересиланнянаркотичних засобів або психотропних речовин без мети збуту в невеликих кількостях тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі від 25 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від 20 до 60 годин, або адміністративний арешт на строк до 15 діб.


Кількості наркотичних засобів вважаються малими, великими та особливо