Насіння марихуани від магазину Cannabia

Основи гідропоніки

Існують різні системи вирощування конопель, але одна з самих передових - вирощування марихуани на гідропоніці. Наступна стаття складається з підручника, у якому узагальнено всі етапи і знання, необхідні для вдосконалення гідропонного культивування. Коли ми говоримо про вирощуванні гідропоніки, ми маємо на увазі одну з найбільш продуктивних систем з найкращими результатами з точки зору якості. Це пов'язано з тим, що він дає ріст кореня, що перевершує культивування в грунті, і отже він також має більш високий вегетативний ріст і майже неперевершену кінцеву продуктивність.

Як працює гідропонна культура?

Система, яку ми вивчаємо, - це метод вирощування рослин з використанням мінеральних розчинів замість використання сільськогосподарських ґрунтів. Етимологічно це слово походить від грецьких слів ὕδωρ [hýdōr] = «вода» і πόνος [ponos] = «праця», «робота» . Підводячи підсумок зверніть увагу, що коріння отримують стабілізований і живильний розчин, розчинений у воді і з усіма необхідними хімічними елементами для правильного функціонування життєвих циклів рослини. Щодо розчину, в якому будуть рости рослини, вкажіть, що він може бути одним мінеральним розчином або інертним середовищем, такий як промитий пісок, гравій, кокос або перліт серед інших.

Які його джерела?

Витоки гідропонного культивування відносяться до 382 р. до н. е. Цей метод культивування був вперше використаний ацтеками . Розглянута техніка була успішно використана з допомогою чинампы і зайняла всю довжину озера Тескоко. Римляни також використовували цю техніку, зокрема, саме імператор Тіберій ввів гидропонное вирощування огірка ще в 1 столітті до нашої ери. Тому гидропонное культивування використовувалося з перших людських цивілізацій, і воно не припиняло розвиватися. Перша письмова інформація, про яку ми знаємо, датується 1600 роком, коли бельгієць Ян ван Хельмонт почав документувати свій досвід отримання рослинами поживних речовин через воду. Вже в 17 столітті з'явилося перше громадське дослідження по вирощуванню наземних рослин без використання грунту, знаменитий Sylva sylvarum Френсіса Бекона.

З цього моменту, протягом усього 17-го століття, аж до 19-го століття, з'явилася велика кількість досліджень в цій області. Але тільки в 20-му столітті, коли Вільям Фредерік Геріке, професор Каліфорнійського університету в Берклі, опублікував першу статтю, в якій було запропоновано використовувати гідропонних культури для виробництва сільськогосподарських овочів. Його експерименти з помідорами показали, що це було більш ніж зручне рішення для збільшення виробництва і задоволення вищих потреб у харчуванні до нової демографічної ситуації. Нарешті, згадайте Вільяма Ф. Геріке, засновника сучасної гідропоніки.

Як це зробити? Керівництво по гідропоніці марихуани. Який субстрат використовувати?

Вкажіть, що сучасна гідропоніка - це штучна, але не протиприродна система вдосконалення, оскільки вона заснована на тих же принципах, які природа встановила в якості зразка для життя. Тобто, коли ми ростемо з гідропонній системою, ми просто використовуємо ресурс, який часто використовує Мати-Природа. Щоб почати з вирощування гідропоніки, ви повинні чітко розуміти, що ваші рослини будуть жити на інертному субстраті, такому як глина, кам'яна вата і кокос . Ще одна подібна система - аэропонная, робота якої заснована на обприскуванні коренів тонкою плівкою поживного розчину в тому місці, де вони висять під вакуумом. Серед варіантів підкладки, зазначених вище, зверніть увагу, що варіанти, що включають гравій і пісок, легко доступні, але їх не можна використовувати повторно, і їх також важко очистити. Іншими варіантами є кам'яна вата, кокосові кубики і оазиси, лавові каміння або один з найвідоміших сьогодні варіантів, «поп-камені» або керамзит. Далі ми представляємо невелике керівництво або керівництво по вирощуванню гідропоніки.

Що нам потрібно?

По-перше, ми повинні вибрати інертний субстрат. Далі ми пояснимо, як проводити гидропонное культивування каннабіса на субстраті з кам'яної вати або кокосових плитах. По-друге, ми повинні оволодіти:
 • Опора для кріплення підстави, чи то металева конструкція, пластик або дерев'яний стіл.
 • 5 кокосових чи кам'яних ватних плит.
 • Приблизно 20, 25 блоків кам'яної вати діаметром 7,5 див.
 • Американська стрічка.
Це основні елементи для вирощування марихуани , але найважливіша річ у гидрокультуре - це іригаційна система, яка буде відповідати за постачання рослин всім необхідним для правильного розвитку їх життєдіяльності. Для того, щоб встановити автоматичну систему поливу шафа для вирощування площею 1 м2 , нам знадобиться:
 • Водяний насос 12001 / год з вбудованим зниженням витрати.
 • Піднос для вирощування 1,00 х 1,10 м
 • Бак на 90 л.
 • 20 мм шланг, приблизно 1 метр.
 • Пара ліктів
 • Пара трійників.
 • 20-міліметрова труба крапельного зрошення, близько 5 метрів
 • Металеві фланці для води, 14 шт.
 • Мікротрубки, 25 од.
 • Крапельниці, 25 од.
 • Заглушки для кінця відгалуження, 3 шт.
 • Цифровий таймер для водяного насоса.
 • Бак 40 л для зливу.
Це всі матеріали, які нам потрібні, хоча існує велика різноманітність комплектів для вирощування, які поставляються з усім необхідним для збірки. На нашому веб-сайті ми рекомендуємо купувати елементи окремо або через декілька окремих наборів, які дозволяють вам краще адаптуватися до наших потреб і заощадити трохи грошей.

Які кроки потрібно виконати?

Коли у нас є всі матеріали, наступний крок здається менш важливим, але він життєво важливий для правильного функціонування гідропонного вирощування марихуани. Ми маємо на увазі очищення і дезінфекцію місця, де ми збираємося збирати урожай. Дезінфекція простору, в якому ми розмістимо стіл для культивування, дуже важлива, інакше у нас можуть виникнути проблеми з інфекцією, які зруйнують наш самовдосконалення. Після того, як ми залишимо простір повністю чистим, нам потрібно буде зібрати автоматичну систему поливу для п'яти плит з п'ятьма живцями , тобто наш гидроплод буде мати 25 живців.

Як встановити автоматичну систему поливу?

Перший крок - взяти трубку для краплинного зрошування діаметром 20 см і розрізати на чотири частини довжиною один метр. Ми будемо використовувати одну з них для створення основної гілки води, яка буде переносити рідину і поживні речовини до трьох вторинним пробірках. Далі ріжемо основну гілку на 3 частини: перша 20 см; другий 40 см; і третій, 20 див. Після того, як ми зробили ці розрізи, ми помістимо букву Т в кожен з них, а в кінці останнього ми розмістимо лікоть. Всі ці сполуки мають бути закріплені і ущільнені металевими фланцями. Це запобігає витоку в іригаційної системи і дозволить вам скористатися кожної останньої краплею води. Як тільки ми закріпимо всю основну гілку металевими фланцями, ми розмістимо 3 труби діаметром 20 мм і довжиною один метр з боків. Ці три трубки, які будуть діяти як вторинні відгалуження, повинні бути закриті на кінці трьома заглушками.

Підгонка микропробирок?

Далі ми проведемо збірку микротрубок, які будуть вставлені безпосередньо в три 20-мм трубки, які виконують функцію вторинних відгалужень. Як тільки це буде зроблено, нам потрібно буде зробити невеликий отвір в пробірці, щоб вставити мікротрубки. Отвір може бути зроблено за допомогою перфоратора, і воно повинно бути дуже маленьким, щоб мікротрубки входили примусово; у іншому випадку, коли водяний насос виявиться під тиском, вони відключаться, і ми зіпсуємо всю роботу. Як тільки ми це з'ясуємо, ми продовжимо робити 10 отворів, щоб вставити 10 микротрубок в першу гілку; на другій гілці зробимо ще 10 лунок; а в третьому і останньому ми зробимо 5. Для кожного отвору ми розмістимо микропробирку, а в кінці ми розмістимо крапельницю з різьбленням 41 / ч. Ці крапельниці дозволять нам контролювати кількість літрів / годину, які ми вносимо в урожай. Нарешті, шланг повинен бути підключений до основного відгалуження , а на протилежному кінці нам потрібно буде підключити водяний насос, який ми раніше помістили в бак на 90 л; який, в свою чергу, опиниться під столом культивування. І як тільки ці процедури будуть завершені, ми зробимо перший крок, побудувавши автоматичний контур зрошення.

Як зібрати дренажну систему?

Після того як автоматична система зрошення зібрана, наступним кроком є складання дренажної системи . Ця система також має життєво важливе значення, оскільки вона допоможе нам вилучати надлишкову воду з кожного зрошення. Першим кроком є розміщення лотка для культивування на опорі, і всередині нього ми розмістимо кам'яну вату або кокосові плити, залежно від субстрату, який ми обрали. Плити повинні бути розподілені так, щоб перша збігалася з першою гілкою і так далі до четвертої гілки. Потім, трохи нижче зливного отвору, ми розмістимо поворотний бак на 40 л, таким чином, ми зможемо скористатися дренажним піддоном. Після того, як ці кроки виконані, система повністю зібрана і їй потрібно тільки підключити цифровий таймер до автоматичного ирригационному насосу. З цього моменту у нас вже є вся гідропонна система готова до роботи і отримання кращого врожаю, який ми вирощували у своєму житті. Згадайте, що існують також гідропонні системи, які складаються з одного горщика з невеликим запасом його, і що набагато простіше і дешевше, хоча, очевидно, вони служать тільки для одного горщика і, отже, ми можемо вирощувати тільки одне рослина.

Результати.

Як тільки ми почнемо бачити результати, отримані в результаті гідропонного вирощування, ми навряд чи повернемося до іншої системи. Якщо ми забезпечимо рослини необхідними поживними речовинами і їх точну кількість, рослини будуть рости швидше і цвітуть швидше, сильніше і виробляють нирки більш високої якості. Щоб отримати ці результати, незважаючи на те, що система зрошення налаштована і автоматизована, ми повинні бути на вершині рослин день за днем, забезпечуючи їх необхідною кількістю поживних речовин. Для цього ми можемо простежити деякі таблиці поливу, які з'являються в інтернеті. Ось кілька таблиць, які, на нашу думку, можуть зацікавити початківця виробника. Крім того, з досвідом ви можете поліпшити і адаптувати ці рослини до вашим особистим потребам і вимогам. Ми повинні не лише приймати до уваги поживні речовини, які ми надаємо, але ми також повинні бути дуже обережні з рівнями pH у воді або зі стерилізацією простору для культивування.

Таблиця росту і цвітіння: EC, PH, температура і вологість.

Гідропонний зростання і цвітіння
параметри Збільшення цвітіння
Тижня 1 2 3 4 і 5 6 і 7 8 і 9 10 і 11 12 13
ЄС 0,7 - 1,4 1,3 - 1,8 1,4 - 1,9 1.6 - 2.0 1,7 - 2,2 1,7 - 1,1 0,4
pH 5,5 - 5,8 5,9 - 6,2 6,0 - 6,2 6,0 - 6,2 6,0 - 6,2 6,0 - 6,2 6,0 - 6,2
Tª хв-макс 20 - 27 20 - 27 20 - 27 20 - 27 20 - 27 19 - 25 19 - 25
Вологість % мін макс 45 - 70 50 - 70 50 - 70 45 - 70 45 - 55 40 - 50 40 - 50

Поживні речовини для гідропонного вирощування марихуани.

Як і у випадку з землею, для гідропоніки ми знаходимо багато брендів продуктів, які пропонують спеціальні добрива для фази росту (вегетативної) і для фази цвітіння (генеративної). Якщо ви не володієте глибокими знаннями, ви новачок або не хочете занадто ускладнювати себе, вивчаючи композиції кожної марки, ми рекомендуємо вам використовувати повний спектр для гідропонних культур кожної з них. Іншими словами, використовуйте весь спектр Hesi, Canna, Atami або той, який ми створюємо, але не змішуйте кореневої підсилювач одного з зростанням іншого і кольором використовуйте 2 різних добрива тюленя. У попередній таблиці (ЄС, рН, температура і вологість) ми бачимо, що значення не є точними, що існують діапазони в кожному параметрі. Ми повинні добре знати сорти, які ми вирощуємо, і навіть вносити невеликі зміни в наше управління, тому ми будемо знати, наприклад, у межах цих діапазонів, яке значення EC є найкращим для нашого улюбленого сорту, якщо ми хочемо отримати з нього максимальну користь. Те ж саме з температурою або вологістю. Наші добрива (поживні речовини) будуть впливати як на ЄС, так і на рН, тому нам доведеться добре їх контролювати і при необхідності додавати коректори кислотності. Продовжуючи EC, сорти Indica підтримують більш високе значення (до 2 або 2'2), однак для сортів Sativa краще тримати EC в нижніх межах таблиці (1'7 - 1'8). Так що цікаво почитати мануали з цього приводу. Існують спеціальні добрива для ґрунту, для гідропоніки або деякі з них служать обом. Уважно прочитайте етикетку, щоб переконатися, що добриво, яке ми наносимо, є хорошим, оскільки в разі помилок ми не зможемо вирішити виниклу проблему.

PH.

Контроль PH зробить рослини, і особливо їх коріння, здатними поглинати і обробляти поживні речовини, які ми їм забезпечуємо. Якщо ми не будемо добре вимірювати pH, рослина не зможе засвоювати поживні речовини, і його зростання, цвітіння та виробництво будуть значно уповільнені. Контроль рівня pH у гідропонній системі так само простий, як і необхідний. Найкращим варіантом є підтримка pH в межах 5-5-2, для цього ми повинні щодня вимірювати pH і щотижня міняти розчин. Ця задача може бути складною, якщо ми культивуємо у ґрунті, але з гідропонікою це легко, оскільки, на відміну від грунту, не існує бактеріальної екосистеми, яка викликає зміни рівня pH.

Висновки

На закінчення ми повинні вказати, що гідропонна система є однією з найбільш ефективних і продуктивних систем, які ми можемо використовувати для вирощування марихуани. Крім того, існує безліч способів і методів виконання систем цього типу. Ми можемо використовувати готові комплекти, зібрати їх самостійно, купивши необхідні елементи, зробити саморобний або отримати гідропонний горщик. Всі ці варіанти дають нам можливість виробляти високоякісну марихуану, виконавши кілька простих кроків. Не лякайтеся складності, з якою гидропонное вирощування здається на перший погляд, спробуйте це, і ви побачите, що це набагато простіше, ніж здавалося на перший погляд, і крім того, результати будуть неперевершеними.